Loading...

Ekonomické a informační systémy Money vyvíjí společnost Solitea Česká republika, a.s., dříve CÍGLER SOFTWARE, a.s., se sídlem v Brně, která byla v oblasti účetních a ERP systémů vždy průkopníkem a některé z dnes obecně užívaných účetních termínů pocházejí právě z její dílny. S jejím generálním ředitelem a zakladatelem společnosti panem Martinem Cíglerem spolupracujeme už od úplných začátků firmy, od roku 1990 a prošli jsme spolu všemi fázemi vývoje od DOSovských Money 1, 3, 4, 5 a 6, přes windowsovské Money 97 a 2000, až po dnešní Money S3, S4 a S5.
Systémy Money jsou vysoce kvalitní ekonomické a informační systémy se zajištěnou technickou a poradenskou podporou na úrovni světových standardů.

Money S3 je s více než 100.000 instalacemi jedním z nejrozšířenějších ekonomických systémů v Čechách a na Slovensku. Není však pouze ekonomickým systémem, jeho funkce jsou mnohem širší a je velmi často používán jako systém pro fakturaci, vedení skladové evidence, pokladní systém, systém CRM nebo jako systém pro evidenci jízd.
Money S3 je sice klasickým „krabicovým řešením“, šíře jeho funkcí, modulů a možnosti komunikace s jinými programy jej z této „škatulky“ posouvá do sféry informačních systémů střetní třídy, což dokazují i stovky středních společností, které jej užívají a jsou s ním spokojeny. Více informací o Money S3 zjistíte zde.

Společnosti, kterým již z nějakého důvodu nestačí Money S3, nebo společnosti, které požadují MS SQL databázi, nebo společnosti, které požadují vlastnosti velkých ERP informačních systémů, ale v současnosti si nemohou dovolit investici v řádech statisíců korun, to jsou uživatelé Money S4. Typickým uživatelem Money S4 je společnost, která používá až 10 PC a ročně pracuje nejméně se stovkami tisíc dokladů. Money S4 pracuje na stejné databázi jako Money S5 a v případě, že s růstem společnosti dojde k požadavkům na nadstandardní rozšířenou funkčnost, je možné za rozdílovou cenu velmi jednoduše přejít na systém Money S5. Více i Money S4 zjistíte zde.

[vc_row%5