Loading...

FINTA je vysoce variabilní, jednoduše ovladatelný, zákaznicky orientovaný a implementační pokladní a restaurační systém. Běží na OS Windows od MS Windows XP

Díky unikátní variabilní grafické ploše, velkému množství standardních i speciálních pokladních funkcí, podpoře čárového kódu včetně EAN128, komunikační bráně pro softwarové aplikace a hardware, implementovanému editoru formulářů a možnosti doprogramovávání speciálních zakázkových funkcí, je možné FINTU nasadit ve velkém spektru různých provozoven, jako jsou restaurace, bistra, bary, jídelny, rychlá občerstvení, pohostinství, pivnice, samovýčepy, vinárny, kavárny, cukrárny, vinotéky, pizzerie, samoobsluhy, „kamenné“ prodejny, trafiky, knihkupectví, ale i koupaliště, bazény, prodejny vstupenek, fitness studia, zahradní centra, feeshopy, penziony, relaxační centra, solné jeskyně, ubytovací zařízení apod.

V restauračních řešeních FINTA podporuje několik variant mobilních číšníků, u penzionů obsahuje jednoduchý rezervační systém.

Prodejní obrazovka se vždy vytváří zákazníkovi na míru, proto je vždy unikátní dle typu provozovny a požadavků uživatele, proto je FINTA implementační software, nelze jej koupit jako „krabici“.

Prodejní obrazovka může vypadat takto pro dotykový monitor a vinotéku:

nebo takto pro zahradní centrum:

nebo takto pro prodejnu suvenýrů:

a nebo může vypadat úplně jinak.

FINTA se implementuje všude tam, kde „standardní“ jednoduché řešení pokladního systému nestačí, tam, kde uživatel požaduje „řešení skutečně na míru“.

Pro prezentaci systému i cenovou nabídku nás kontaktujte na mob.: +420 736 535 539 nebo na mailu ehlahulek@ehbs.cz.