Loading...

Money S3 je s více než 100.000 instalacemi jedním z nejrozšířenějších ekonomických systémů v Čechách a na Slovensku. Není však pouze ekonomickým systémem, jeho funkce jsou mnohem širší a je velmi často používán jako systém pro fakturaci, vedení skladové evidence, pokladní systém, systém CRM nebo jako systém pro evidenci jízd.

Money S3 obsahuje základní moduly Podvojné účetnictví, Daňová evidence, Sklady a objednávky, Mzdy a Majetek a řadu doplňkových modulů jako Fakturace, Banka a homebanking a účetní Pokladna. Součástí systému je možnost exportovat a importovat číselníky do/z xls souboru, exportovat a importovat data do XML formátu, elektronická komunikace s Finanční správou při podívání Přiznání k DPH, Kontrolního hlášení, Daně s příjmu fyzických a právnických osob, Mezd apod., včetně propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Dalšími dokupovanými moduly jsou Účetní analýzy (dříve s názvem Aktivní saldo), Analýzy Business Engine, Skladové analýzy, E-shop konektor, XML data Exchange Profi, Servis, Kniha jízd a Cestovní náhrady, Money S3 Kasa Professional, Prodejna SQL, XML výkazy pro příspěvkové organizace, Účetní centrála, Účetní klient, TaxEdit S3, Periodická fakturace. Existuje také řada doplňujících programů a utilit pro řešení specifických požadavků uživatelů. Seznam těchto aplikací je na http://www.money.cz/money-s3/ke-stazeni/rozsireni/.

Money S3 má vlastní databázi a běží v prostředí Microsoft Windows.

Instalaci systému na jeden PC zvládne sám i mírně zkušený uživatel. Vlastní nastavení systému je již složitější a je možné je provést buď samostatně dle elektronického návodu, který se nainstaluje současně se systémem a lze jej kdykoliv jednoduše vyvolat klávesou F1, nebo lze použít videa ze stránek http://www.money.cz/money-s3/podpora/, nebo vám systém nastavíme na základě vašich požadavků a současně proškolíme obsluhu během 3 hodin, čímž vám ušetříme čas a „slepé“ cesty a získáte také množství „tipů/triků“, jak systém Money S3 využívat co nejjednodušeji, nejrychleji a nejefektivněji.

Instalaci síťové verze na více PC doporučujeme s námi vždy konzultovat, abychom společně vybrali optimální řešení pro rychlý a bezproblémový běh aplikace.

Money S3 se prodává formou zvýhodněných kompletů, ke kterým lze dokupovat další licence pro další lokální nebo síťové uživatele.

Přechod z nižší verze na vyšší lez provést kdykoliv za rozdílovou cenu kompletů a dalších licencí.

V kompletech Mini, Sklad, Business, Office a Premium můžete vést neomezený počet agend (firem) s neomezeným počtem let.

Komplet Start je bezplatný komplet Money S3 určený k seznámení se s funkcemi systému a pro firmy s malým počtem dokladů. Obsahuje všechny standardní moduly, funkčně není omezený, omezení je pouze v tisku po překročení některého z limitů tím, že se v tiskových sestavách objeví podtisk „neplatné“. Po zaregistrování verze Start jsou limity pro kalendářní rok s výjimkou adresáře:

 • 100 (500) záznamů do účetního deníku
 • 100 (500) skladových pohybů
 • 50 (200) adres
 • 5 (15) mezd
 • 100 (500) položek objednávek/nabídek

Komplet Lite je zvýhodněný komplet Money S3, který obsahuje všechny moduly, ale má tyto omezení:

 • Počet záznamů v účetním/peněžním deníku: 3 000
 • Počet skladových pohybů: 2 000
 • Počet adres v evidenci: 1 000
 • Počet zpracovaných výplat: 40
 • Limity pro adresy jsou pro celou agendu, ostatní pro jeden účetní rok
 • Možnost vést pouze jednu agendu a jeden sklad

Slevy pro školy, účetní a neziskové organizace

Pokud jste některý z výše uvedených subjektů, máte nárok na slevu na vybrané komplety, stačí předložit živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku.

Ceník rozšiřujících modulů

Ke kompletům Money S3 lze dokupovat rozšiřující moduly, který modul lze dokoupit ke kterému kompletu je uvedeno v tabulce v posledním sloupci. Pro detailní informace o funkcionalitě rozšiřujících modulů nás kontaktujte.

Pokud je Money S3 využíván jako ekonomický nebo mzdový systém, nebo pokud se jej týkají legislativní změny (změna sazeb DPH, EET apod.), je nutné mít aktuální verzi reagující na tyto změny. Toto zabezpečuje zakoupení služby „Podpora a Aktualizace“, která se kupuje na kalendářní rok. Současně získáte telefonickou horkou linku v běžné pracovní době od 8: do 17:00 a internetovou konferenci s garantovanou odpovědí do dvou pracovních dnů.

 • Při zakoupení nového kompletu Money S3 v měsících od ledna do srpna, je služba „Podpora a Aktualizace“ zdarma na celý aktuální rok.
 • Při zakoupení nového kompletu od září do prosince je „Podpora a Aktualizace“ zdarma na aktuální rok i na celý příští kalendářní rok.
 • V následujících letech je se služba „Podpora a Aktualizace“ automaticky fakturovaná začátkem října na příští kalendářní rok. Pokud není „Podpora a Aktualizace“ uhrazená do konce kalendářního roku, ve kterém byla vystavená, provádí se automatické Storno faktury.
 • V případě, že nebyla služba „Podpora a Aktualizace“ uhrazená jeden nebo více let a nyní je požadovaná, je cena na příští období zdvojnásobená bez ohledu na to, kolik let nebyla placena.

Technická podpora je u ekonomických, skladových a pokladních systémů velmi důležitá. Klíčové je správné zavedení systému a jeho údržba, zejména pak u síťových verzí a při legislativních změnách. Nabízíme naše téměř 20ti leté znalosti Money S3, který implementujeme již od jeho prvního uvedení na trh v roce 1997, tehdy pod názvem Money 97. Money 97 byl tenkrát první ekonomický a skladový systém v ČR pracující na OS Windows. Certifikátem „Certifikovaný specialista Money S3“ garantuje výrobce systému společnost CÍGLER SOFTWARE a.s. kvalifikované služby Money S3

Převážná většina našich zákazníků je z okresů Hodonín a Uherské Hradiště, mnoho jich však má pobočky po celé ČR, nebo servery umístěné v Brně, Praze, jinde v ČR nebo v Evropě. Díky programu TeamViewer a provozu terminálových Windows, jsme schopni bezproblémově poskytovat vzdálený support ne kterémkoliv serveru nebo PC na světě. Můžeme nabídnout také Cloudové řešení serverového provozu.

Nabízíme vám:

 • konzultační a prezentační služby před vlastním nákupem
 • prodej systému, jeho instalaci, implementaci a zaškolení
 • metodickou činnost včetně účetních konzultací při využívání systému
 • instalace nových verzí a nastavení nových funkcionalit
 • rozsáhlý datový servis jako jsou exporty a importy dat, údržba databází včetně jejich případné opravy
 • verifikace a reindexace dat a přepočty pořizovacích cen
 • zajištění speciálních doplňkových programů Money S3 jako jsou EDI komunikace, Automatická reindexace apod.
 • servisní smlouvy pro větší společnosti s pravidelnou činnost správce systému
 • Cloudové řešení serverového provozu