Loading...

Money S5 je nejvýkonnější informační systém z řady systémů Money. MS SQL Server, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP informační systém poskytuje pro řízení větších podniků. Money S5 je určený větším společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů, přesto řadu uživatelů tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

V ERP Money S5 jsou kromě standardních modulů i specializovaná řešení, typická pro moderní systémy – business intelligence, řízení projektů apod., včetně řady speciálních modulů, jako jsou například výkazy EKO-KOM, elektroodpady Retela a další. Díky architektuře informačního systému je nastavení na míru i u velmi složitých vnitrofiremních procesů rychlé a jednoduché.

Pokud požadujete speciální softwarové úpravy systému, speciální datové můstky na jiné programy, branžové řešení, nebo potřebujete zajistit některé specifické firemní procesy je Money S5 řešením pro vás.

Money S5 je úspěšně nasazen v maloobchodu, velkoobchodu, výrobě, při prodeji na internetu a mobilním prodeji, v účetních společnostech, nestátních neziskových organizacích, servisech, půjčovnách, potravinářství, trafikách, farmaceutickém průmyslu a v dalších oblastech. Pro správné fungování všech těchto oborů byla vytvořena řada specifických modulů a funkcí.

Money S5 je implementační systém, jehož plná funkcionalita je zajištěná pouze správnou provázaností systému dle požadavků zákazníka. Abychom byli schopni přesně nacenit implementační služby, je nutné vytvořit implementační studii, která přesně definuje funkčnost Money S5, podobu individuálních úprav a nastavení systému, z čehož vyplývá cena celého systému.

Po základním vstupním jednání, na kterém nám předáte vaše představy a požadavky na systém, vám zpracujeme předběžnou cenovou kalkulaci, již přizpůsobenou na míru vaší společnosti s odhadem cenového a časového rozpočtu a základním popisem toho, jak by Money S5 ve vaší společnosti mohlo fungovat. Pokud se na základních bodech dohodneme, uzavřeme smlouvu o dílo, která již řeší termíny zpracování přesné implementační studie a vlastní termíny implementace, včetně ceny

Cena Aktualizace je 18 % z ceníkové ceny licencí a platí se vždy za 12 měsíců od data prodeje. Pro první rok je Aktualizace zahrnuta v ceně licence.