Loading...

Naše vstupenkové systémy jsou určené pořadatelům kulturních a sportovních akcí, včetně velkých koncertů a sportovních závodů, kteří potřebují kontrolovat platnost a jedinečnost vstupenek v prostoru a přitom zachovat rychlý průchod přes vstupní kontrolní místa. Díky kontrole mobilními datovými terminály je možné je velmi rychle aplikovat na libovolném místě s pokrytím wifi pro on-line provoz, nebo bez pokrytí pro off-line provoz. Typickým prostředím, kde jsou naše systémy požívány, jsou koncerty, festivaly, vinařské akce, závody motocyklů a aut apod.

Systémy jsou postavené na kontrole vstupenky s jedinečným čárovým kódem mobilním datovým terminálem a okamžité informaci, je-li vstup povolen či nikoliv. Informační systém v zázemí tak poskytuje okamžitě informaci o počtu účastníků akce a případných neoprávněných vstupech.

Součástí systémů je také prodej a tisk vstupenek se zakódovaným čárovým kódem. Oba systémy jsou napojeny na předprodejní portály a systém oXxyShop X5 je předprodejní e-shop.

Nabízíme dva vstupenkové systémy, mTICKET a oXyShop X5, které jsou v části kontroly vstupenek datovými terminály úplně stejné, a liší se použitým softwarem na serveru, doplňkovými moduly a funkcemi, které má oXyShop X5 proti mTICKETU navíc. Více informací o systému mTICKET získáte zde, o systému oXyShop X5 zde.